Hakkımızda

On The Reklam ve Tanıtım Hizmetleri 2009 yılında firma ve kurumlara iletişim ile reklam ihtiyacını maksimum yarar sağlayabilecekleri projeler yapmak, geliştirmek, yönetmek ve sürekliliğini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve başarı ile uygulamaya geçirmesi ile kendisine bulunduğu sektörde sağlam bir yer edinmiştir.

Firmamız reklam ve tanıtım sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kadromuzdaki kişilerin deneyimleri ve yaratıcılıkları ile sektöründe bulunan ürün ve hizmetlerimiz hızla kendi çizgisini belirlemiştir.

İlkemiz; sizlere kaliteli, zamanında, eksiksiz ve çözüm odaklı çalışarak reklam maliyetlerini azaltan, ihtiyaca yönelik doğru ürünlerle görsel iletişim verimliliklerinizi arttırmaktır. İlkemize bağlı kalarak prensip olarak belirlediğimiz sloganımız ”Önce kalite ve estetik” olmuştur.

İnanıyoruz ki sizlerde portföyümüzde bulunmaktan memnun kalacaksınız.


“Kuzey Ege bölgesinde hizmet veren firmamızda, reklam hakkında her türlü bilgi ve deneyime sahip olan çalışanlarımız ile birbirinden kaliteli reklamları işletmeniz için farklı boyutlarda yapıyoruz. Dijital tasarımlar, farklı ürünler ve değişik reklam sistemleri firmanız için iddialı bir reklam olacaktır.”

“Bölge içerisinde firmamıza ait olan 50’den fazla reklam mecraları ile siz de ürün, marka, işletmenizi ve bunlara ait kampanyaları yayınlayabilir, büyük kitlelere erişebilirsiniz.”

On The Reklam olarak, yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sizin ne istediğinizi anlayıp, size en iyi çözümleri sunuyoruz…

HIZLI ERİŞİM
İLETİŞİM
Soğanyemez Mah. 509 Sok. Aydınlıoğlu İş Merkezi Kat:2, D:aire:7, 10300 Edremit/Balıkesir